Zadaj pytanie

Slawek Ziel

Slawek Ziel
ranking
252
pytania
4
komentarze
4
odpowiedzi
3

Treści:

dodał odpowiedź 25 stycznia 2016 21:19

Dieta jest. Niestety nie moge wykonywac cwiczen naprezajacych czyli bardzo wielu ze wzgledu na poczatek przepukliny pachwinowej. Poztaje mi rowerek i delikatny bieg lub szybki marsz. Staram sie to robic 3-5 w tygodniu.

dodał odpowiedź 20 lutego 2015 15:25

Czy taki zestaw ACT może być? 3x w tygodniu. Do tego 3x w tygodniu bieganie. poki co ok. 5km. 1. Brzuch 2. Przysiady za sztanga na barkach 3. Wyciskanie hantli płasko 4. Rozpiętki 5. Unoszenie sztangielek bokiem 6. Unoszenie sztangielek przodem 7. Ściąganie drążka wyciągu górnego do klatki 8. Prostowanie pleców 9. Uginanie ramion ze sztanga/hantlami 10. Francuskie wyciskanie sztanga w leżeniu 11. Uginanie nadgarstków ze sztanga trzymana podchwytem za plecami 12. Kaptury 13. Wspięcia na palce w siadzie/stojąc

dodał odpowiedź 10 lutego 2015 12:08

A czy jedno ćwiczenie wystarczy? Na przykład przysiady ze sztangą?

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie