Zadaj pytanie

Tomek Janiszewski

Tomek Janiszewski
ranking
258
pytania
4
komentarze
1
odpowiedzi
1

Treści:

dodał odpowiedź 17 lutego 2015 08:04

Chciałbym przedstawić mój dotychczasowy plan treningowy do oceny i poprawy: Poniedziałek:(klatka) -.wyciskanie hantlami poziomo (na taboretach ) 4 serie po 12 powtórzeń, - rozpiętki hantlami 4 serie po 12 powtórzeń wtorek(barki+triceps) barki -unoszenie sztangielek na boki stojąc 4 serie 12 powtórzeń -unoszenie ramion ze sztangielkami w leżeniu 4 serie 12 powtórzeń -unoszenie ramion w przód ze sztangielkami 4 serie 12 powtórzeń wyciskanie sztangielek na barki 4 serie 10-12 powt. triceps: prostowanie ramienia ze sztangielką w opadzie tułowia 4 serie 10-12 powt. wyciskanie francuskie jednorącz sztangielki w siadzie 4 serie 8-11 powt. środa (przerwa ) czwartek (zazwyczaj przerwa ) piątek plecy + biceps: plecy podciąganie sztangielek w opadzie 4 serie 12 powt podciąganie sztangielki w opadzie 4 serie 12 powtórzeń. biceps: uginanie ramion ze sztangielkami stojąc podchwytem 4 serie 12 powtórzeń(czasami używam chwytu młotkowego) uginanie ramienia ze sztangielką w siadzie w podporze o kolano 4 serie 10-12 powtórzeń

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie