Zadaj pytanie

Jakub Nowak

Jakub Nowak
ranking
264
pytania
3
komentarze
0
odpowiedzi
0

Treści:

Witam, prosiłbym o radę, jaką kazeine wybrać, miałem już z treca, sciteca, kfd, nie wiem czy jest sens płacić 200 zł za sciteca albo treca czy wystarczy kazeina z kfd za 50 zł. ZMA nigdy nie brałem, ceny też są różne, a sklad chyba w każdej taki sam, i cenowo najepiej wychodzi kfd i activelab. Prosiłbym o jakąś pomoc, z góry dziękuję. Pozdrawiam

24 marca 2016 16:47

Witam , nigdy nie stosowałem spalaczy tłuszczu , chciałbym się dowiedzieć który wybrać i czy warto w ogóle . Na rynku jest ich mnóstwo i już sam nie wiem jaki wybrać. Jak go stosować , żeby nie stracić mięśni , aktualnie używam BCAA , WPC i Kazeine czy to wystarczy ? Z góry dzięki za pomoc.

6 marca 2016 16:11

Witam , chciałbym się dowiedzieć jak mogę połączyć siłownię ze street workout'em ? Na siłownię chodzę niecałe 2 lata i to batdzo lubię . Aktualnie jestem na redukcji i ćwiczę 4 razy w tyg . Właśnie zrobili u mnie w mieście park do street workout'u i mnie to zaintersowało , coś nowego i innego . Chcemy z kumplami sobie poćwiczyć ale ja nie chce rezygnować całkowicie z siłowni. Jak to wszystko mogę połączyć ?? Z góry dzięki za pomoc.

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie