Zadaj pytanie

Kamil Gmyrek

Kamil Gmyrek
ranking
263
pytania
2
komentarze
0
odpowiedzi
2

Treści:

dodał odpowiedź 23 czerwca 2019 18:03

teraz w poniedziałek 24.06 zwiększam do 3k kcal i chciałbym się spytać czy w dni nietreningowe mogę jeść mniej, czy muszę jeść tyle samo każdego dnia?

dodał odpowiedź 14 grudnia 2018 17:59

Znaczy jeżeli chodzi o jedzenie 5-6 razy w ciągu dnia, to dla mnie jest to niewykonalne :/ Nie jem dużo, słodycze odpuściłem i napoje z cukrem też, a i zapomniałem dodać we wcześniejszym poście, że jestem jeszcze uczniem i mam 15 lat. Więc mam jeszcze jedno pytanie, czy, jeżeli będę jadł same zdrowe rzeczy (owoce i warzywa itp), będę ćwiczył i biegał, to jest jakaś szansa, że będę mógł schudnąć z mojej masy? (Wzrost:178cm waga 90kg) PS. A jeżeli będę brał kreatynę to czy to też mi jakoś pomoże?

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie