Zadaj pytanie

Joanna Meller

Joanna Meller
ranking
267
pytania
1
komentarze
1
odpowiedzi
1

Treści:

dodał odpowiedź 3 czerwca 2014 11:28

Bieganie traktuje jako uzupełnienie treningu :) Dużo naczytałam się o bieganiu rano, ale poranne bieganie jest poprostu nie dla mnie, nie sprawia mi przyjemności (rano odbywam 'główny' trening) a wieczorem, aż nie mogę sie doczekać aż wskoczę w dres i pobiegam :) próbowałam zamienić kolejnoscią treningi, ale jedna opcja z wieczornym bieganiemduzo bardziej mi odpowiada. Chyba wybiorę opcję z odzywką białkową, żołądek będzie czuł się lżej niż po posiku, a z 'pełnym' ciężko mi zasnąć. trening brzucha wykonuje tylko po bieganiu czyli około 3-4razy/10 min. Dziekuje za odpowiedź i pozdrawiam!! :)

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie