Zadaj pytanie

Patryk Lewandowski

Patryk Lewandowski
ranking
229
pytania
6
komentarze
0
odpowiedzi
13

Treści:

dodał odpowiedź 16 czerwca 2014 16:33

Kolega Rafał ma racje. W którymś z odcinków zapytaj trenera usłyszałem właśnie o pozytywnym wpływie rozciągania po ćwiczeniach nóg, od kiedy praktykuje ten właśnie sposób widzę znaczącą różnicę.

dodał odpowiedź 16 czerwca 2014 13:57

Bardzo ważną rzeczą o której nie wolno zapomnieć podczas jedzeniu owoców jest to, że owoców nie wolno jeść po posiłku. Dlaczego ? A to dlatego, że owoce w żołądku są jakieś 20-30 minut a później przedostają się do jelit. Czyli jeśli nasz żołądek jest pełny jedzenia, utrudnia to przedostanie się owoców do jelit przez co pojawiają się różne nie pożądane skutki.

dodał odpowiedź 16 czerwca 2014 11:55

Proszę o usunięcie tego pytania, zadałem je przypadkowo.

dodał odpowiedź 15 czerwca 2014 14:13

Mi osobiście wydaje się, że tak samo cukry proste jak i złożone są bardzo ważne. Nie mam pojęcia dlaczego mój przedmówca uważa, że nie powinno się jeść fruktozy. Nie za często powinno się jeść słodyczy ale nie to nie ze względu na cukier a na tłuszcz. Mogę się mylić, więc poczekajmy na inne odpowiedzi bo sam jestem ciekaw. Pozdrawiam

dodał odpowiedź 14 czerwca 2014 10:08

Ale czy takie jedzenie na noc to dobry pomysł ?

dodał odpowiedź 12 czerwca 2014 21:23

Okej, wielkie dzięki za zainteresowanie.

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie