Zadaj pytanie

Władek k

Władek  k
ranking
65
pytania
84
komentarze
50
odpowiedzi
24
odznaki Atleta złoty Komentator brązowy

Treści:

dodał odpowiedź 2 listopada 2016 21:04

Planuje kupic zestaw 6 sciskaczy

dodał odpowiedź 11 października 2015 13:03

Po wysiłku fizycznym można spożywać zarówno cukry proste jak i złożone, a także mieszanki węglowodanów o różnej masie cząsteczkowej. Co istotne nie ma konieczności bazowania na odżywkach, dobrym rozwiązaniem może okazać się również konwencjonalna żywność. Warto pamiętać także, iż rola węglowodanów w promowaniu regeneracji powysiłkowej jest nierzadko przeceniana, zwłaszcza w przypadku treningów o charakterze siłowym, dlatego też nie w przypadku każdego rodzaju obciążeń uzasadnione jest przyjmowanie wysokich dawek cukrów (prostych jak i złożonych) po wysiłku. Kwestię ilościową należy rozpatrywać indywidualnie.

dodał odpowiedź 25 stycznia 2015 18:11

brak czy lepiej złozyc diete z jajek twarogu szynki płatki owsiane ryz makaron/?

dodał odpowiedź 2 października 2014 17:48

Rekord Jana Łuki w podciąganiu na drążku wynosi 105 kg. Uzyskał go kilka lat temu. Jest to nieoficjalny rekord świata pzdr

dodał odpowiedź 14 kwietnia 2014 21:41

Pytaj smiało ja ci odpowiem

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie