Zadaj pytanie
27 września 2014 10:45

Aeroby + trening brzucha

Witam, chciałem zapytać jeżeli mam trening siłowy i po nim aeroby to trening brzucha powinienem robić między nimi czy na sam koniec po aerobach??. Ogólnie czy trening brzucha powinno robić się przed czy po bieganiu nawet jeśli jest bez siłowego dzień
768
4
dodał odpowiedź 27 września 2014 11:41
ja zawsze robię przed.
dodał odpowiedź 27 września 2014 11:44
Trening brzucha możesz dołożyć do którego treningu siłowego. No ja osobiście nie wyobrażam sobie robienie treningów siłowych/brzucha po aerobach. Dlatego brzuch robiłbym raczej przed aerobami w dzień nietreningowy.Ale ogólnie lepiej będzie jak dołożyć brzuch do jednego dnia treningu siłowego, ewentualnie do dwóch. A w dzień bez treningu siłowego robić same aeroby.
dodał odpowiedź 28 września 2014 00:37
Hejka, moim zdaniem najlepiej po treningu siłowym. Pozdro
dodał odpowiedź 28 września 2014 16:53
Najpierw robisz trening siłowy = czyli wszystkie partie mięśni, które masz zaplanowane w swoim planie treningowym danego dnia. Po nim wykonujesz trening cardio. Cardio możesz wykonywać również na czczo.
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie