Zadaj pytanie

Gainer, Białko, Kreatyna, Przedtreningówka - Czy można brać to wszystko na raz w jednym cyklu ?

Witam serdecznie mam małe pytanie czy są jakie przeciwwskazania co do brania Gainera, Białka serwatkowego, Kreatyny (monohydrat) i przedtreningówki na raz w jednym miesięcznym cyklu ?? co sądzicie ? czekam na odpowiedź
4612
5
dodał odpowiedź 5 listopada 2014 21:02
Siemanko, białko i gainer są to odżywki które są uzupełniające Twoją dietę. Nie stosujesz ich cały czas. Bierzesz je wtedy kiedy masz braki w diecie albo jak nie możesz jeść normalnego posiłku. Jeśli chodzi o mono i przedtreningówkę to możesz je spokojnie razem brać. Pozdrawiam ;)
dodał odpowiedź 5 listopada 2014 21:12
Proponuję nie robić żadnych cyklów, ze względu na upośledzanie naturalnych zachowań w organizmie. Gainera i odżywkę białkową bierzesz nie cyklami, lecz w przypadku braków białka w diecie(bez diety nie będzie efektów), przedtreningówki bierz w stanach zmęczenia organizmu. Co do kreatyny - bierz ją cały czas tylko w dni treningowe przed i po treningu po 5 g. Bez problemu możesz brać te odżywki i suplementy razem.
dodał odpowiedź 5 listopada 2014 21:21
dziękuje za odpowiedzi. Pozdrawiam
dodał odpowiedź 5 listopada 2014 21:28
Witaj, Gainer i białko to tylko uzupełnienie diety, to nie są jakieś cudowne suplementy że musisz od nich odpoczywać. Dostarczają ważnych makroskładników. Jeśli wyciągasz wszystko z jedzenia to nie widzę powodu, aby kupować te 2 odżywki. Co monohydratu to możesz brać 5g dziennie tylko w dni treningowe cały czas lub 10g codziennie prze np. 5 tygodni. Pozdrawiam
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie