Zadaj pytanie

Jakie ćwiczenia wzmagające spalanie tłuszczu dla domatora.?

Witam,
Panie Michale - bo to pytanie do Pana Karmowskiego-
Przyjmijmy, że dieta "redukcyjna" jest dopięta i inne pozostałe czynniki nie mają znaczenia. Chodzi mi tylko i wyłącznie o podanie najskuteczniejszych ćwiczeń dla domatora na spalanie tkanki tłuszczowej. Wiem, że liczy się dieta i jest to 70 % sukcesu ale chciałbym uzyskać informację na temat samych ćwiczeń, które jestem wstanie wykonać w domu przy pomocy tego co mam czyli: sztanga łamana oraz 4 sztangielki w tym około 80 - 90 kg obciążeń które mogę założyć dowolnie oraz drążek z 6 uchwytami.

Pozdrawiam

1657
5
dodał odpowiedź 16 listopada 2013 20:45
Witam, w diecie redukcyjnej dieta to nie 70% sukcesu a nawet 90% bym powiedział. Same ćwiczenia poszczególnych grup mięśniowych mają jedynie spowodować jak najefektywniejsze zachowanie dotychczas zbudowanej masy mięśniowej, a nie spalanie tłuszczowej. Jeśli natomiast chcesz wspomóc i zwiększyć efektywność spalania to możesz dorzucic treningi cardio i zależności od efektów zwiększać/zmniejszać ich efektywność. Pozdrawiam, Michał Łazowski
dodał odpowiedź 16 listopada 2013 20:55
dobra dieta+ cwiczenia cardio po treningach silowych
dodał odpowiedź 16 listopada 2013 20:57
Czyli pozostaje mi po treningu iść pobiegać. Dzięki za odpowiedź.
dodał odpowiedź 16 listopada 2013 21:44
Poszukaj sobie treningu z małą ilością sprzętu.
dodał odpowiedź 16 listopada 2013 21:47
Dieta redukcyjna+ trening obwodowy i cardio i powinieneś spalić tłusz. Ale najważeniejsza jest wytrwałość w dążeniu do celu i upartość w trzymaniu diety.
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie