Zadaj pytanie

Kamil Zając

Kamil Zając
ranking
146
pytania
4
komentarze
18
odpowiedzi
54
odznaki Ekspert brązowy

Treści:

dodał odpowiedź 20 sierpnia 2015 15:58

@Grzegorz Dołężka Właśnie kupiłem i spróbowałem Sfd wpc plus v3 - karmel. Super smak. Pytanie teraz jak to ma się do jakości samego białka do np Trecka whey100?

dodał odpowiedź 19 sierpnia 2014 12:49

Gainer jest tylko zamiennikiem. Jeśli masz możliwość zaraz po treningu zjeść normalny posiłek to warto to zrobić. A gainerem dopić później. Takie jest moje zdanie.

dodał odpowiedź 18 sierpnia 2014 21:37

To jest Twój początek rozumiem. Zacznij sobie od 3 dni i pomiędzy każdym zrób dzień przerwy.

dodał odpowiedź 18 sierpnia 2014 20:17

Zacznij ćwiczyć hantlami nie sztangą, wtedy każdy z mięśni będzie obciążony tak samo i nie będziesz miał możliwości wycisnąć ciężaru silniejszą ręką przez co po jakimś czasie powinna Ci się wyrównać.

dodał odpowiedź 18 sierpnia 2014 19:02

Kawa nie ma nic poza kofeiną, ani w tym białka ani węglowodanów tym bardziej kalorii. Z pozytywnych rzeczy przyśpiesza metabolizm co zmniejsza zmęczenie mięśni. Kofeina trochę Cie pobudzi jeśli jesteś zmęczony czy coś w tym stylu. Lecz sam z siebie bym jej nie pił. Nie ma po co tak naprawdę.

dodał odpowiedź 18 sierpnia 2014 17:29

Może z innej beczki ale też powinno się choć trochę to stosować do Twojego przypadku. Mówię tutaj o tym, że dość dużo osób mających np zbyt mocno rozbudowaną przednią część barków ma ten sam problem, przez to że przedni mięsień naramienny jest mocniejszy ramiona lecą do przodu, w takim przypadku należy rozbudować tylną ich część any siły się kompensowały i wtedy ramiona powoli wracają do swojej normalnej pozycji. W Twoim przypadku też to mogło by choć troche zadziałać. Ale mówiąc szczerze: skoro "podobno" masz takie coś stwierdzone, najlepiej będzie iść z tym do konkretnego lekarza, który stwierdzi konkretnie co Ci jest i takowy też powinien wskazać Ci fizjoterapełte który już bedzie wiedział co z Tobą zrobić.

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie