Zadaj pytanie

Rozgrzewka - metody, rozciąganie

Witam, macie jakies dobre cwiczenia rozciągające przed treningami?. Chodzi o to, że mam ból w barku ( cos mi przeskakuje) i jak ćwiczę barki i sie rozgrzeje ( nie tak intensywnie ) to bark mnie nie boli ale po ćwiczeniach ból wraca mocniejszy na jakis czas. Również miałem jakieś bóle w kostce , mogłem ją ruszac ale jak stawałem to bolało, powodowało to lekkie kulenie przy chodzeniu. Ogólnie sądzę ,że mam problemy lekkie ze stawami lub mięsniami. Co polecacie na taki problem? Prócz lekarza oczywiscie, który zapewnie powie żebym nie ćwiczył po prostu ;). Może macie jakies linki do fajnych rozgrzewek. Dodam, że nie mam żadnych bieżni ani orbitreków ani rowerków . Jedynie sztanga , hantle , ławka , obciążenie. Dodam jeszcze ze przed wielostawowymi cwiczeniami mam rozgrzewającą serie ( około 15 powtórzeń) .
493
2
dodał odpowiedź 3 lutego 2015 08:12
Jeśli masz problem ze stawami ćwiczenia takie jak wyciskanie na barki czy przysiady zostaw na samokontroli treningu. Rozpocznij treningi tych partii od ćwiczeń w których nie s t osuszanie zbyt dużego ciężaru. Np unoszenie hantle bokiem przodem itp
dodał odpowiedź 3 lutego 2015 13:28
Najlepiej to idz z tym barkiem do fizjoterpeuty niech cię dobrze wymasuje.. Nie rozciągamy się statycznie przed treningiem a dynamicznie i z seriami wstępnymi danych ćwiczeń
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie