Zadaj pytanie

Czy trening CrossFit buduje mięśnie ?

Mam 13 lat tydzień temu zacząłem ćwiczyć CrossFIt i zastanawiam się czy zbuduję tym masę mięśniową nak w treningu kulturystycznym ?
2202
5
dodał odpowiedź 28 lutego 2015 20:32
Nie do końca tak jak w kulturystycznym, ale się buduje
dodał odpowiedź 28 lutego 2015 23:19
Witaj, Nie zbudujesz takiej masy jak przy typowym treningu siłowym - to jest pewne. Jednak jak każdy inny trening i ten rozwija mięśnie :) Jest bardzo dobrym rozwiązaniem jeśli chcesz połączyć siłę mięśni z wytrzymałością i kondycją. Jednak pamiętaj, że najważniejszym czynnikiem jest dieta z nadywżką kaloryczną i bez niej efekty będą mniejsze ;) Pozdrawiam
dodał odpowiedź 1 marca 2015 11:33
crossfit coś tam buduje masy ale nie taką jak przy typowych ćwiczeniach na siłowni przy dobrej diecie z nadwyżką kaloryczną.
dodał odpowiedź 2 marca 2015 21:34
oczywiście że tak
dodał odpowiedź 2 marca 2015 21:41
Na pewno nie będziesz miał takich efektów jak w treningu kulturystycznym aczkolwiek jakiś progres będzie widoczny
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie