Zadaj pytanie

Maciej Brzeziński

Maciej Brzeziński
ranking
49
pytania
0
komentarze
31
odpowiedzi
251
odznaki Ekspert srebrny

Treści:

dodał odpowiedź 7 marca 2015 16:28

Jesteś na bardzo niskich kaloriach, więc przed kontynuowaniem redukcji zrób reverse. Gdy dojdziesz do większych kalorii to znów zacznij redukować. Co do cardio to najważniejsze jest Twoje tętno, powinno wynosić ok 70% tętna maksymalnego.

dodał odpowiedź 7 marca 2015 16:26

Ja polecam ciągłe branie kreatyny a nie bawienie się w cykle. Wygląda to tak, że bierzesz codziennie 5g lub tylko w dni treningowe 5g przed i po treningu ;)

dodał odpowiedź 7 marca 2015 16:24

Raz na jakiś czas alkohol czemu nie. Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale robisz nogi w poniedziałek i środę, a więc gdy robisz martwy w czwartek (a obstawiam, że robisz na plecy) to Twoje nogi nie mają powera i nie zrobisz dobrze martwego. Jeżeli tak to polecałbym robić nogi w sobotę, raz a porządnie ;)

dodał odpowiedź 7 marca 2015 16:21

Aeroby możesz dołączyć, dzięki temu będziesz mogła więcej jeść. Brzuch 20 min to idealny czas i nie trenuj go codziennie tylko 3-4 razy. Co do pośladków, to najlepszym wyjściem są oczywiście głębokie przysiady. Aby organizm ciągle się rozwijał musisz sobie ciągle podnosić poprzeczkę, więc np. co trening dokładaj 2,5kg, to powinno wystarczyć.

dodał odpowiedź 7 marca 2015 14:35

Osobiście wybrałbym P&P, ponieważ splity są dla mnie strasznie nudne ;) Oczywiście musisz to sprawdzić na swoim ciele, ponieważ na każdego wszystko działa inaczej.

dodał odpowiedź 7 marca 2015 14:33

Są zdrowe, chociaż bardziej są neutralne, a nie zdrowe ;) Jeżeli nie dajesz rady dobijać kalorii z diety, to możesz się za to brać w innym przypadku jest to zmarnowana kasa

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie