Zadaj pytanie

Robienie ćwiczeń siłowych po cross'ie

Witam mam pytanie : czy wykonywanie ćwiczeń siłowych-klatka,biceps itd. po treningu crossfitowym mają sens ? napiszcie mi wszystko co o tym sądzicie ? czy są jakieś przeciw wskazania ??
1640
5
dodał odpowiedź 2 marca 2015 21:31
Witaj, Żadnych przeciwwskazań nie ma jednak jak to się przełoży na siłę na typowym treningu siłowym. Moim zdaniem lepszym pomysłem byłoby rozdzielić obydwa treningi np. 2x w tygodniu wykonywać typowo trening siłowy (PLAN A B lub FBW) i 2x w tygodniu typowo pod Crossfit. Będziesz ukierunkowany, wypoczęty i na 100% wykonasz trening, co w wypadku połączenia tych dwóch treningów mogłoby być dość ciężkie do zrealizowania. Pozdrawiam :)
dodał odpowiedź 2 marca 2015 21:31
Jasne że można, wszystko jest okej ;)
dodał odpowiedź 2 marca 2015 21:40
Jak najbardziej lecz zdecydowanie pasuje trening siłowy na siłowni zakończony przynajmniej 30 minutowym biegiem ;)
dodał odpowiedź 3 marca 2015 23:30
problem w tym ze pracuje na zmiany i tez ze niechce mi sie jechac na silke na godzine i chce zrobic odrazu wszystko. ale jezeli niema przeciw wskazan to dziekuje za odpowiedz
dodał odpowiedź 6 marca 2015 10:17
Jasne że możesz tak wykonywać.
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie