Zadaj pytanie

suplementacja somatodrolem. steryd??

1. Czy somatodrol to steryd ? Co to za suplement? Kazdy pisze o bardZo duzych wlasciwosciach anabolicznych I szybkim przyroscie sily oraz se stosowane w kulturystyce .... Steryd ?

2. Jaki jest wplyw somatodrolu na zdrowie ? Jakie skutki uboczne/negatywne ??

3. Kto moze suplementowac somatodrolem ?
5960
10
dodał odpowiedź 13 marca 2015 12:00
Witaj, 1. Somatodrol to zwyczajny suplement na bazie ZMA i argininy . Piszą, bo korzystają z tego początkujący a na samym początku przyrosty są szybkie i dlatego. 2. Nie ma ubocznych skutków (chyba, że przedawkujemy, ale tak to ma każdy suplement) 3. Tutaj, przepisać cały tył każdego suplemetu : nie dla dzieci,kobiet karmiących i w ciąży itd. Ten produkt po prostu ma dobrą reklamę, zauważyłeś że nigdzie w internecie a w szczególności na ich stronie nie pokazują dokładnego składu. Podpatrz w sklepach na ZMA i argininę i zobacz ile producent zarabia :) Pozdrawiam
dodał komentarz 13 marca 2015 12:22
Czyli Lepszego suplementu od kreatyny jak narazie niema ?
dodał komentarz 13 marca 2015 12:42
Dla mnie kreatyna to nic nadzwyczajnego, jednak jednym z najlepszych (patrząc na wycofane). Pozdrawiam
dodał komentarz 13 marca 2015 14:17
a z moim stazem 1 rok i 10 miesiecy kupowac somatodrol ?
dodał komentarz 13 marca 2015 14:25
Przeczytaj jeszcze raz 2 ostatnie zdania :) Przepłacisz i to ostro !
dodał komentarz 13 marca 2015 19:45
Ok ok :D. Ostatnie pytanie. Bo przegladalem artykul o arginine I wyczytalem ze Wbrew przekonaniu innych przy dluzszym stosowaniu przynosi odmienne skutki od porzadanych (jak chcesz to ci podesle) a ten stomatodrol ma w swoim skladzie ten aminokwas wiec jakim cudem nie szkodzi zdrowiu ?
dodał komentarz 13 marca 2015 21:55
Ja tam stosowałem wiele razy czystą argininę i wszystko na +, zresztą argininę masz w pożywieniu (białko), czy w takim razie przynosi Ci to jakieś negatywne skutki? Pozdrawiam :)
dodał odpowiedź 13 marca 2015 17:22
1. To nie jest steryd. 2. nie ma efektów ubocznych jeśli stosuje się do zalecanej porcji. 3 Praktycznie każdy może go przyjmować.
dodał komentarz 13 marca 2015 19:45
Przegladalem artykul o arginine I wyczytalem ze Wbrew przekonaniu innych przy dluzszym stosowaniu przynosi odmienne skutki od porzadanych (jak chcesz to ci podesle) a ten stomatodrol ma w swoim skladzie ten aminokwas wiec jakim cudem nie szkodzi zdrowiu ?
dodał komentarz 13 marca 2015 19:48
stosuje się go cyklami. i w odpowiedniej zalecanej ilości. Wtedy o nic nie musimy się bać.
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie