Zadaj pytanie

Co stosować na stawy?

Cześć

Mam do Was pytanie odnośnie dbania o stawy. Ćwiczę od jakiegoś miesiąca i czasami odczuwam delikatny dyskomfort łokci, kolan, czy barków.
Moim zdaniem jest to spowodowane tym, iż nie były one nigdy przyzwyczajane do ciężarów. Oczywiście technikę mam poprawną a ciężary nie przesadzone.
Chciałbym po prostu zadbać o stawy, oraz dobrze je "nasmarować" i regenerować po treningach. Problem w tym, że nie wiem co stosować.
Czytałem nieco o kolagenie i glukozaminie a także o wynalazkach typu Sufrin czy jakoś tak. Co byście polecili?
1225
4
dodał odpowiedź 25 marca 2015 23:25
Hejka, odpowiednia rozgrzewka, do tego maści rozgrzewające (ostatnio stosuje i jest dużo lepiej). Możesz kupić glukozaminę i witaminę C. Pozdro
dodał odpowiedź 26 marca 2015 14:39
Dzięki za odpowiedź ale chciałbym jeszcze dowiedzieć się dokładniej czy lepsze będzie stosowanie np Collage Renover od Treca czy Glukozaminy. Rozgrzewka oczywiście jest. Chciałbym wzmocnić stawy od wewnątrz i przede wszystkim stąd moje pytanie.
dodał odpowiedź 26 marca 2015 19:26
możesz zakupić sobie Flex i stosować go na stawy.
dodał odpowiedź 27 marca 2015 12:07
Witaj, staraj się bardziej rozgrzewać na treningu, możesz stosować "maść końską" rób 3-4 serie rozgrzewkowe małym ciężarem, dobrze że nie przesadzasz z ciężarem, polecam Ci zakupienie (MSM) metylosulfonylometan- glukzamina ponoć nic nie daje więc szkoda kasy. pozdro
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie