Zadaj pytanie

Deven V

Deven V
ranking
254
pytania
4
komentarze
0
odpowiedzi
4

Treści:

dodał odpowiedź 26 marca 2015 14:39

Dzięki za odpowiedź ale chciałbym jeszcze dowiedzieć się dokładniej czy lepsze będzie stosowanie np Collage Renover od Treca czy Glukozaminy. Rozgrzewka oczywiście jest. Chciałbym wzmocnić stawy od wewnątrz i przede wszystkim stąd moje pytanie.

dodał odpowiedź 20 lutego 2015 17:08

Dzięki za odpowiedzi ! Chciałem tylko rozwiać wątpliwości ;)

dodał odpowiedź 15 listopada 2014 22:06

Kanał Zapytaj Trenera mam obcykany :) Ćwiczenia na pewno robię poprawnie technicznie ale postaram się lepiej skupić na oddychaniu, może w tym leży problem (tak przy okazji - macie jakieś porady dotyczące oddychania, aby się porządnie dotleniać?). Jem dosyć lekkie śniadanie, które dostarcza mi energii i nie przeciąża żołądka. Po śniadaniu i tak mija jakieś 1.5 - 2 godz najmniej zanim zacznę ćwiczyć brzuch.

dodał odpowiedź 14 listopada 2014 19:20

Bardzo dziękuję za wyczerpującą wypowiedź :) Generalnie większość z tego, co napisałeś wiedziałem. Jestem w tym momencie na masie. Jestem typowym ektomorfikiem, nie mam dużej ilości tkanki tłuszczowej i brak tendencji do tycia. Rozpisałeś mi częściowo dietę, częściowo trening i sposoby liczenia kalorii itp. ale nie końca wiem jaki ma to wpływ na mój problem. Otóż wszystkie partie ćwiczę normalnie, bez żadnych skutków ubocznych. Problem jest tylko z mięśniami brzucha. Wątpię, żeby dieta miała na to aż taki wpływ. Być może ma to coś wspólnego z wodą, chociaż jej też nie piję dużo. Zdaje sobie sprawę z tego, że żeby wyrzeźbić brzuch, muszę zredukować tkankę tłuszczową ale z tym raczej sobie poradzę. Jedynym moim problemem jest to, że nie mogę go ćwiczyć bo występują u mnie mdłości. Oczywiście zastosuję metody, które mi podałeś a w szczególności posiłki (może to jednak pomoże) ale wydaje mi się, że nie przez to mam mdłości. Jeszcze raz dzięki za odpowiedź! :)

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie