Zadaj pytanie
8 kwietnia 2015 20:38

Maska Treningowa

Co sadzicie o masce treningowej , czy dobra bedzie ona nazwiekszenie wydolosc płuc?
czy mozna ja zastapic czyms innym a zeby działalo tak samo ? i czy dobry to jest gadżet dla poczatkujacych o takiej cenie ? pozdrawiam
1660
3

Maska to gadżet, na który nie warto wydawać pieniędzy. Nie pomoże w zwiększeniu wydolności i tylko utrudni realizację treningów. Prawidłowy i optymalnie dobrany trening przyniesie lepsze skutki, niż takiego typu udziwnienia techniczne.

 

dodał odpowiedź 8 kwietnia 2015 22:02
Nie wiem jak z ceną, ale myślę że jest do całkiem fajny sprzęt do treningu wydolnościowego. Podczas robienia interwałów, lub kręcenia bardzo intensywnych treningów cardio zakładałem sobie szalik na usta i nos. Efekt był bardzo dobry. Niestety sprawdza się to tylko w zimę na dworze, bo przy wysokiej temperaturze będzie zbyt gorąco. Poprawia wydolność płuc i zwiększa ilość czerwonych krwinek. Polecam
dodał odpowiedź 12 kwietnia 2015 21:58
tak jest to bardzo dobry sprzęt do robienia kondycji i wydolności płuc sportowcy na nim ćwiczą.
dodał odpowiedź 30 kwietnia 2015 08:27
Widziałem jak zawodnicy mam podczas treningu gu zakładają maski gazowe typu "słoń". Można kupić je już za 10 zł.
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie