Zadaj pytanie

Od czego zacząć po przerwie ?

Przestałem chodzić na siłownię w sierpniu, teraz chce wrocic, mialem juz staz 1,5 roku. Moje pytanie czy moglbym zacząć od jutra tj. normalny trening typu klata/biceps itp. czy zacząć od obiegówki?
1260
3
dodał odpowiedź 2 listopada 2015 13:54
Elo, ja osobiście też miałem rok przerwy i przez miesiąc robiłem kalistenikę. Pozdro!
dodał odpowiedź 2 listopada 2015 15:51
Myślę, że przez te pierwsze 3 - 4 tygodnie możesz spróbować trening partia 2 - 3 razy w tygodniu. Może to być klasyczne fbw 3x w tygodniu, czyli całe ciało na jednym treningu. Pamiętaj aby nie rzucać się od razu na duże ciężary. Pozdro
dodał odpowiedź 4 listopada 2015 23:00
Zależy jaki masz teraz cel. FBW nie będzie złym rozwiązaniem na pierwsze tygodnie. Lecz również, spokojnie możesz wrócić do "normalnego" treningu :)
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie