Zadaj pytanie
3 listopada 2015 07:16

Pomoże mi ktoś ułożyć dietę na masę ?

Elo, mam 13 lat, i ważę 41kg i chciałbym przybrać ba masie aby zrobić formę do wakacji.
Mógłby mi ktoś ułożyć taka dietę ? Możemy się skonsultować na Facebooku jak by była taka potrzeba. Z góry Thx! Pozdro ;)
1545
4
dodał odpowiedź 3 listopada 2015 14:36
To jest link do kalkulatora I ci obliczy ile masz jesc bialka, weglowodane I tluszczu zeby nabrac mase. - http://potreningu.pl/calculators/bmr
dodał komentarz 3 listopada 2015 17:32
No ok, Thx :) POZDRO ;)
dodał komentarz 4 listopada 2015 18:17
Ja tez nie moglem nabrac masy i znalazlem ten kalkulator i sie codziennie pilnowalem ile mam jesc i dobrze trenowalem technicznie, zaczynalem w listopadzie rok temu to mialem 69kg i do lata wazylem 85kg :)
dodał odpowiedź 7 listopada 2015 00:41
Spokojnie jesteś młody :). Dobrze, że już chcesz zaczynać ćwiczyć. Lecz pamiętaj, że z wiekiem waga również przyjdzie. Skorzystaj z kalkulatora i spróbuj obliczyć swoje zapotrzebowanie kaloryczne :)
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie