Zadaj pytanie

Przedtreningówka ???

Witam szukam jakieś dobrej przedtreningówki, która daje mocnego kopa. Myślałem nad SAW ale nie wiem czy nie będzie to za mocne i czy mogę to stosować w takim wieku ??? ( 18lat 78kg 182cm, staż pół roku )Pozdrawiam.
2686
5
dodał odpowiedź 4 kwietnia 2014 20:38
Witaj. S.A.W polecam sam ją stosowałem i naprawdę doje mocnego kopa ;) Pozdro
dodał odpowiedź 4 kwietnia 2014 20:38
Witaj, jeśli już chcesz zacząć z przed treningówkami to S.A.W będzie bardzo dobrym suplementem na początek ( są o wiele mocniejsze np. Jack3D) ale możesz także dodać kopa standardowo kofeiną ( mocna kawa najlepiej ) Pozdrawiam
dodał komentarz 5 kwietnia 2014 20:37
Dzięki chyba kupię sobie próbkę SAW i zobaczę :) ( kawy nie pije )
dodał odpowiedź 4 kwietnia 2014 23:31
Siema. SAW jak najbardziej należy do dobrych przedtreningówek. Czy będzie za mocne? musisz sprawdzić na sobie. Na jednych może bardzo dobrze zadziałać, na innych mniej. Również dobrym rozwiązaniem, tak jak napisał Gracjan jest mocna kawa przed treningiem. Ja osobiście nie stosuję już żadnych przetreningówek i też nie piję kawy, bo nie potrzebuję dodatkowego pobudzenia, ale jeżeli Tobie by się przydało to jak najbardziej możesz się w taki suplement zaopatrzyć. Pozdrawiam :)
dodał odpowiedź 6 kwietnia 2014 21:16
s.a.w będzie ok
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie