Zadaj pytanie

Odzywki witaminy dla sportowców i kreatyna oraz mała ilość tłuszczy w diecie a kamień nazębny i odbarwienia ?

Witam ,
Nie wiem czy ktoś będzie w stanie odpowiedzieć mi na to pytanie ale dentysta raczej mało wie o odzywkach ,a mianowicie chciałbym się dowiedzieć czy gainery ,witaminy dla sportowców (Witamin multiple sport) kreatyna i mała ilość tłuszczy mogą być przyczyna odbarwien i nalotu z kamienia nazębnego .?? Pytanie to zadaje z powodu iz od momentu gdy zacząłem stosować suplementy na zębach pojawił się kamień i odbarwienia w niektórych miejscach , może nie dużo ale nie chcę być sceptyczny.
Z góry dziękuje za każdą odpowiedź
1420
8
dodał odpowiedź 13 kwietnia 2014 15:49
Witaj, ja bym to zrobił troszkę z innej strony i nawet dentysta mógłby pomóc lub internet. Dowiedz się jakie produkty lub składniki mineralne dokładnie wpływają właśnie na twój problem i po tym przeanalizuj zarówno dietę i posiłki spożywane w ciągu dnia, a także suplementy z których korzystasz. Pozdrawiam
dodał odpowiedź 13 kwietnia 2014 20:28
Nie myjesz zębów po prostu :)
dodał komentarz 13 kwietnia 2014 22:24
XD tak jasne :D
dodał odpowiedź 13 kwietnia 2014 22:37
Jak często myjesz zęby ? Stosujesz nici i płyn do plukania jamy ustnej ? Jesz słodycze ?
dodał komentarz 14 kwietnia 2014 15:35
3 razy dziennie xd
dodał komentarz 14 kwietnia 2014 15:36
No teraz zero słodyczy prawie
dodał odpowiedź 14 kwietnia 2014 13:38
sam od dawna biorę suplementy wielu firm (między innymi witaminy i gainery treca) i nie zaobserwowałem u siebie takiej dolegliwości. Jedyną radą może być zwiększenie częstotliwości dbania o higienę jamy ustnej i dokładną weryfikację zmian dokonanych w diecie.
dodał odpowiedź 14 kwietnia 2014 16:58
No i mamy odpowiedz Zeby należy myć po każdym posiłku używać nici i płukac jamę ustna. Ty tego nie robisz i stad twoje problemy można zakończyć ten temat :)
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie