Zadaj pytanie
12 sierpnia 2014 19:11

Dawkowanie BCAA.

Na stronie z suplementacją jest napisane że należy spożywać 5kaps 3razy dziennie BCAA
Wydaje mi się to dużo i nie stać mnie na tyle tego suplementu więc skoro brał bym 2kaps dziennie czili w dni treningowe 30min przed treningiem i zaraz po a w dni nietreningowe rano i wieczorem to by mi coś dawało czy w takiej sytuacji nie warto wydawać pieniędzy? Dodam że mam 16lat 187cm wzrostu i 97kg
365
4
dodał odpowiedź 12 sierpnia 2014 19:25
Będzie w porządku jak będziesz dawkował zarówno przed, jak i po treningu. W dni nietreningowe nie ma sensu brać, jak niektórzy pisali.
dodał odpowiedź 12 sierpnia 2014 19:26
Witaj, bierz po 5 kaps przed i po treningu, inaczej na moje nie ma sensu.... W dni nietreningowe nie bierz wogóle .... Zmniejsz z 3 dawek na 2 Dawki i bierz po te 5 kapsułek.... OGÓŁEM NIE KUPUJ BCAA W KAPSACH TYLKO W PROSZKU ( TANIEJ WYCHODZI ).... POZDRAWIAM !
dodał komentarz 13 sierpnia 2014 00:37
Tu się dołączam do opinii. Proszek tańszy więc po co przepłacać.
dodał odpowiedź 12 sierpnia 2014 22:22
Bcaa bierz tylko w dni treningowe przed i po treningu po 5 kapsułek. W dni treningowe nie opłaca się brać bcaa, jeżeli nie narażasz mięśni na długi i wyczerpujący wysiłek.
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie