pytania

Witam co sądzicie o napalmie? Jako przedtereningowka? Brakuje mi często na treningu po paru ćwiczeniach sily... Bralem jakiś czas temu Shock Therapy ale zero odczucia pobudzenia, pompy czy też większej sily .

Mam mały problem. Mianowicie, rano zazwyczaj zjadam normalne śniadanie, potem ląduję na np. 2 godziny na zajęciach i po tym czasie chcę iść trochę poćwiczyć. Mam tylko ten problem, że totalnie brakuje mi energii, a nie dam rady przełknąć nic solidnego przed swoim treningiem na siłowni (nie wcisnę nic na siłę, a nawet nie za bardzo mam taką możliwość, bo przerwa między zajęciami a dojazdem na siłownię jest za krótka). Co na to poradzić? Jak się pobudzić? Jakaś suplementacja? Nie zależy mi na mocnym rozbudowaniu mięśni, ale na dobrej sylwetce i zachowaniu wagi. Trening to siłówka plus cardio ;)

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie