Zadaj pytanie

Julia Czernik

Julia Czernik
ranking
247
pytania
7
komentarze
1
odpowiedzi
2

Treści:

dodał odpowiedź 6 lutego 2015 21:46

Stosuj tylko ćwiczenia wielostawowe, np. przysiady, wyciskanie nogami na suwnicy ukośnej, wyciskanie w leżeniu, martwy ciag, podciąganie sztangi do brzucha w opadzie, unoszenie przedramion ze sztanga (zginacze ramion), francuskie wyciskanie, wyciskanie ponad głowę siedząc, skłony tułowia w przód ze sztangą na barkach. Jako serie docelowe nie wykonuj więcej powtórzeń niż 5. Najlepiej trzymaj się 3-4 powtórzeń w serii, okresowo zwiększając ciężar i zmniejszając ilość powtórzeń do 1-2 ruchów. Serie możesz wykonywać na jednakowym ciężarze, np. 4-5 serii po 3-4 ruchy, albo w każdej serii zwiększać ciężar wykonując tez po 4-3 ruchy. W różnych okresach treningowych możesz wymieniać te sposoby.

dodał odpowiedź 5 lutego 2015 20:46

Poszukaj na internecie z motywujących cytatów, pooglądaj metamorfozy innych ludzi, kup sobie specjalne ciuchy do treningów i najważniejsze nie ćwicz gdy źle się czujesz i po każdym treningu minimalizuj wystąpienie zakwasów.

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie