Zadaj pytanie

Kamil Ba

Kamil Ba
ranking
256
pytania
5
komentarze
0
odpowiedzi
1

Treści:

16 stycznia 2017 14:45

Witam. Może wyjaśnię. Ciężko mi było napisać to dość jasno w temacie. Chodzi mi czy Witaminy typu Animal Pak czy zestaw Witamin z Olimpa będą lepsze bądź gorsze od np osobno branych Witamin B6, K2, D3, C? Zauważyłem że większość zawodników których obserwuję biorą raczej osobno i odpuszczają jakiekolwiek zestawy witaminowe. Nie chce być jakimś zawodnikiem jednak cenowo jednak witaminy każda z osobna wychodzi taniej. Proszę o opinie.

Witam chciał bym zapytać czy mój trening jeśli chodzi o połączenie partii mięśniowych ma prawo bytu. Staram się zredukować tkankę tłuszczową. Trenuje już tak od 8 miesięcy. Widzę progres ogromny jednak jeśli może być lepiej dlaczego czegoś nie zmienić tak? :] Oto moje zestawy:
Klatka+ Barki
Plecy+ Biceps
Nogi+ Triceps
3x w tygodniu 2 ćwiczenia na brzuch po 15-20x. Do tego 3-4 razy trening aerobowy 30-45min.

Witam serdecznie. Rok temu rozpocząłem walkę z kilogramami. Rok skończyłem na -35kg. Chciał bym zejść jeszcze z 15-20kg. Mam lekki problem z suplementacją. Biorę tam podstawowe suplementy typu Spalacz, BCAA, witaminy, białko (jako zamiennik w diecie) i kreatyna mono. Tam jeszcze dochodzi jakaś przed treningówka. Pytanie mam co do kreatyny. Mono brałem około 4 miesięcy. Czułem progres w sile nawet przy treningu redukcyjnym. Czy zamiana mono na jabłczan kreatyny jest dobrym pomysłem na tą chwilę?Za Sugestie co do całej suplementacji też był bym wdzięczny. Dodam że trenuję 3 dni w tygodniu + 3-4 dni cardio po 30-45min. Dietę mam dopiętą.

25 sierpnia 2014 20:38

Witam. W marcu pisałem tu swój pierwszy post. Ważyłem wtedy 145 kg. Na tą chwilę waże 125 kg. Zastosowałem lekką dietę jednak nie zbyt regorystyczną ze względu na ciężką pracę. Bez żadnych ćwiczeń na siłowni( sama praca fizyczna) udało mi się zrzucić 20 kg w ciągu 6 miesięcy. Nie jest to może ogromne osiągnięcie ale jednak nie stoję w miejscu. Wracam teraz do Polski i chcę do stycznia zrzucić kolejne 20 kg. Jednak potrzebuję diety i mam pytanie czy takie rozłożenie kalorii jest nie zbyt regorystyczne. Około 2500 kcal. W tym węglowodany -55% białka -15% tłuszcze -30%. Jak to widzicie? Jakieś rady? Zmiany? Dziękuje z góry.

31 stycznia 2014 11:56

Witam. Pisałem tu już jednak mam problemy z tamtym kontem więc piszę z nowego. Dla przyomnienia jestem Kamil. Mam 21 lat, 178 cm wzrostu i waże 140 kg. Waga ogromna jak i również motywacja by ją zbić. Mam ogromny problem z dietą a jak wiadomo bez niej ani rusz. Chodzi mi tu bardziej o produtky które powinienem spożywać jako podstawowe przyspieszające metabolizm. Sumplemetacja raczej nie wchodzi w grę bo głęboko wierzę że poradzę sobie bez niej. Na baze wyjściową wyliczyłem tak z 3500kcal zmiejszając o 200-100 tygodniowo i dzieląc to na 5 posiłków ewentualnie na 7 w zależności od długości funkcjonowania podczas dnia. Nie mam dostępu do profesjonalnej siłowni jednak chodzę do przyjaciela od miesiąca który ma siłownię domową tam z podstawowym wyposażeniem. Skupiam się na skaknce, pracą z kettlebellem jak i również sporo pracy z workiem treningowym przy którym wyglądam jak wyjęty spod kranu. Chodzę tam trzy razy w tygodniu(wtorek,czwartek,sobota) planuję w dni wolne czyli(poniedziałek,środę,piątek) pracować na rowerku stacjonarnym przez około 1h. Bardzo bym was prosił o pomoc w sprawie diety jak i również doradzenie mi co do ćwiczeń jakie powinienem wykonywać. Na tą chwilę potrzebuję maksymalnej motywacji! Dziękuję z góry! Pozdrawiam Kamil.

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie