Zadaj pytanie

Łukasz Stawarz

Łukasz Stawarz
ranking
251
pytania
3
komentarze
3
odpowiedzi
5

Treści:

dodał odpowiedź 5 sierpnia 2015 21:40

Jak najbardziej :) ja wybierałem grejpfruty i jabłka, to było zawsze moje drugie śniadanie :)

dodał odpowiedź 12 marca 2015 11:17

zdecydowanie Wasz końcowy efekt nie wygląda tak jak na zdjęciu startowym :) zamiast komosy wrzucę soczewicę, żeby jednak wyszła "papka" jak wyżej. Zobaczymy jak mnie wyjdzie :)

dodał odpowiedź 11 marca 2015 13:18

Wszystko zależy od tego jaki sos skomponujesz, z odpowiednimi dodatkami mogą być dobre zarówno na masę jak i na redukcję, trzeba unikać żywności wysoko-przetworzonej czyli sosów z torebki i gotowych w słoikach :) W moim menu jest cała masa potraw makaronowych, gdzie używam jednak makaronu pełnoziarnistego lub durum, którego na całe szczęście coraz więcej w naszych sklepach. Jeśli chodzi o typowe bolognese to przygotowuje je na puszcze pomidorów i ugotowanej oraz zblendowanej włoszczyźnie - tak jak to się robi we Włoszech. Skoro bolognese to i mięso - we Włoszech jest to mieszanka wołowiny i wieprzowiny, ja wrzucam jednak kurczaka doprawionego na ostro i jest w pełni zdrowo, pożywnie i przepysznie :)

dodał odpowiedź 7 października 2014 17:52

rzeczywiście porównując TBW - spadek jest 1,5 kg tyle samo co mięśni. Bardziej mnie zastanawia podwyższenie tłuszczu trzewnego. Różnice pomiędzy tamtejszym okresem a tym teraz - to wcześniej robiłem bardzo dużo cardio, teraz minimalnie. Wtedy na redukcji piłem oczywiście dużo więcej wody. Więc na różnice 9 a 11,5% mogę popatrzeć pobłażliwie... tym bardziej że lustro jest na plus

dodał odpowiedź 10 lutego 2014 14:39

biorę Thyroburna z FA, zapotrzebowanie kcal swoje znam i raczej ciężko mi jest je "przejeść" takimi posiłkami, które układam (fakt, faktem nie waże gramatury posiłków, więc nie jest to tak skrupulatnie obliczone jeśli mam być szczery). Bardziej jednak chciałbym uzyskać odpowiedź na pytanie czy codzienne bieganie w tym momencie może przeszkadzać i czy spróbować zamienić je na 3x/tydz.

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie