Zadaj pytanie

Jakub Malinowski

Jakub Malinowski
ranking
175
pytania
25
komentarze
7
odpowiedzi
10
odznaki Atleta brązowy

Treści:

dodał odpowiedź 11 sierpnia 2014 17:05

To problem genetyczny każdy jest inny i inaczej reaguje. Jednak ćwicz dalej i walcz z tym zawsze ćwiczeniami coś idzie poprawić więc nie warto się poddawać

dodał odpowiedź 11 sierpnia 2014 17:03

Tak jak mówią inni dieta podstawą, ale moim zdaniem zobacz sobie film na youtube owcy WK który opowiada o "Jedz co chcesz wyglądaj jak chcesz"

dodał odpowiedź 11 sierpnia 2014 16:57

Jedzenie, zadbaj o ujemny bilans kaloryczny. Wylicz swoje zapotrzebowanie kaloryczne i spróbuj odjąć od tego jakies 100kcal i stań po tygodniu na wagę jeżeli schudłeś 0,5kg jest super, jeżeli mniej lub więcej to dalej ucinaj aż będzie dobrze. Podstawą do spalenie tłuszczu jest dieta.

dodał odpowiedź 11 sierpnia 2014 16:53

Przedewszystki jedzenie jest to najwazniejszy czynnik który wpływa na utrzymanie mięśnia, zadbać o bilans kaloryczny odpowiednia ilość białka itp. Można pomóc sobie odżywkami gdy będą jakieś braki.

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie