Zadaj pytanie

Andrzej B

Andrzej B
ranking
259
pytania
3
komentarze
0
odpowiedzi
3

Treści:

dodał odpowiedź 11 listopada 2014 15:46

a jaki model Krystian żebym wiedział czego szukać

dodał odpowiedź 24 sierpnia 2014 13:01

jest to możliwe, ale musisz to "wypływać". Zazwyczaj każdy basen pozwala skorzystać z deski lub ósemki, czasami również z łapek :) warto też się zaopatrzyć w płetwy. przykładowe ćwiczenia w zależności od poziomu zaawansowania to: 1. ósemka między udami, a ręce jak do kraula (naprawdę polecam) 2. płyń, używając tylko nóg jako źródła napędu. głowę trzymaj nad wodą. chwyć deskę oburącz. 3. pływanie kraulem z łapkami 4. pływanie jednej długości jak najszybciej, nawrót i druga długość tylko ta już spokojnie i traktujemy jako odpoczynek 5. pływanie kraulem 6-taktowym ( w podobny sposób można pływać innymi stylami, chodzi po prostu zwiększenie intensywności i takie ćwiczenie wykorzystujemy przy sprintach lub ćwiczeniach interwałowych)

dodał odpowiedź 24 sierpnia 2014 12:02

Zapomniałem też dopisać, że jestem osobą która ma 6-8 dni z rzędu wysiłek fizyczny w postaci treningu siłowego, uprawiania sportu itp. I czy przy takiej intensywności też powinienem nawet w dzień wolny robić rozciąganie lub wspomniany trening cardio

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie