Zadaj pytanie

Adam Krawczyk

Adam Krawczyk
ranking
80
pytania
15
komentarze
53
odpowiedzi
91
odznaki Atleta brązowy Ekspert brązowy Komentator brązowy Rekordzista brązowy

Treści:

dodał odpowiedź 14 lutego 2016 15:14

A dieta jest ?

dodał odpowiedź 14 lutego 2016 15:12

Dieta , trening , progres , pamiętaj zapisuj sobie progresy by ten ciężar ciągle szedł w górę , czy w notatniku czy np tak jak ja w arkuszach google w moim szmartfonie . Jeżeli będzie dieta z dodatnim bilansem kalorycznym , będzie dobrze wykonany trening (nie chodzi tu o ciężar a o dobre techniczne dopięcie mięśni ) , to pojawi się progresja z treningu na trening ,a i w lustrze i na wadze też zobaczysz postęp.

dodał odpowiedź 14 lutego 2016 15:07

Kanapki nie są wcale złe , nie musisz się ich bać w diecie . Wystarczy że taką bułeczkę pełnoziarnistą zjesz z serkiem lub po prostu szynką sałatą pomidorkiem . A jeżeli tak nie chcesz to możesz brać płatki owsiane w kubeczku i poprosić czy nauczyciela czy panią woźną o to by ci je zalała wrzątkiem (sam tak robię) czy nawet brać sobie właśnie ryż z kurczakiem czy coś innego tylko pamiętaj o warzeniu tych posiłków i rozkładaniu makroskładników . A jeżeli nie lubisz zimnego ryżu i kurczaka możesz zalać ryż malutką ilością wrzątku i będzie dużo bardziej przyjemniejszy sam tak robiłem na początku , lub dawałem do podgrzania w mikrofali pani woźnej . Wystarczy zapytać czy jest taka możliwość i jeść ;) Pozdro i rośnij duży .

dodał odpowiedź 14 lutego 2016 14:58

Dodam tylko ( bo nie wiem czy tak robisz ) że po treningu postaraj się by ten posiłek zawierał jak najmniej tłuszczy bo tak szybciej wejdą makro że tak powiem , nawet mówił o tym Michał Karmowski . Pozdro

dodał odpowiedź 14 lutego 2016 14:53

Za ułożenie diety płaci się nie małe pieniądze wiec sory ale nikt nie bedzie ci jej tu układać jeżeli już to możemy pomóc i podpowiedzieć co jest w niej nie tak .

dodał odpowiedź 10 stycznia 2016 17:56

Po pierwsze dieta z ujemnym bilansem , no i duża aktywność . Ja bym te same cardio zmienił na 40 min cardio najlepiej steper lub orbitrek i do tego trening siłowy bo wtedy fajnie ci spadnie waga a ciało będzie w ładnej formie . Wystarczy lekki trening FBW po dwa ćwiczenia na partię i będzie dobrze , ale najpierw dieta . Dużo wody , dieta , trening i metabolizm rozkręcony .

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie