Zadaj pytanie

Piotr K

Piotr K
ranking
134
pytania
32
komentarze
16
odpowiedzi
23
odznaki Atleta srebrny

Treści:

6 lipca 2016 20:46

Oczywiście nie popadajmy w skrajność, pytając czy jest coś takiego, żeby ktoś nie napisał, że po 5 latach będzie niedobra. Chodzi mi o ok. 1 rok. Jeśli chodzi o ,,konsystencję'' to jest nadal sproszkowana, niesklejona.

6 lutego 2016 16:43

Jakie mozecie polecic cwiczenia do wykonania w domu bez sprzetu(ewentualnie drazek do podciagania)? Mogq byc rowniez jakies linki do stron jesli ktos z takimi cwiczeniami zna. Maja to byc cwiczenia pomagajace zwiekszyc mase.

22 listopada 2015 17:11

Jakie ćwiczenia na tę partię mięśniową oraz jak czesto ją ćwiczyć? Jakie ćwiczenia aby mieć mocniejszy ścisk w dłoni, jak często je wykonywać?

17 listopada 2015 20:43

Czy stosowaliście taką kreatynę, oraz czy przyniosła ona wam jakieś efekty? Jakie dawkowanie?

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie