Zadaj pytanie

Ćwiczenia na triceps odc.01

W kolejnym odcinku z cyklu „Zapytaj Trenera” Michał Karmowski przedstawia podstawowe ćwiczenia na triceps takie jak prostowanie drążka na wyciągu, pompki na poręczach i wyciskanie francuskie sztangi leżąc. Wszystkie 3 ćwiczenia budują mocną siłę i masę tricepsa.

3751
0

Michał Karmowski przedstawia wybrane ćwiczenia na triceps

 

Dla tych, którzy lubią czytać: 

 

Prostowanie ramion z drążkiem wyciągu

jest to ćwiczenie budującej i kształtujące mięśnie tricepsów. Ww zależności od ułożenia rąk na drążku bądź wężej bądź szerzej, możemy ukierunkować pracę poszczególnych głów tricepsów. W tym ćwiczeniu należy zwrócić uwagę aby nie wstawać zbyt daleko od wyciągu

Pompki na poręczach

są podstawowym ćwiczeniem na rozwój ogólnej masy tricepsów. Można je wykonywać bądź na maszynie tak jak tutaj bądź na zwykłych drążkach przymocowanych do ściany. Jest to ćwiczenie podstawowe, wielostawowe, które bardzo mocno wpływa na ogólną masę i kształt tricepsów.

Francuzkie uginania do czoła leżąc

Jest to ćwiczenie budujące masę mięśniową tricepsów i bardzo dobrze oddziaływujące na wszystkie trzy głowy tricepsa

 

Oceń treść:
(0 głosów)
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie