Zadaj pytanie
18 grudnia 2017 18:29

CheatMeal | Jakub Mauricz (Zapytaj Trenera)

Jakub Mauricz przedstawia swój patent na CheaMeal !!!

1907
0

Jak przeprowadzić CheatMeal w sposób optymalny ? 

 

 

TRANSKRYPCJA DLA TYCH, KTÓRZY LUBIĄ CZYTAĆ: 

 

Cześć z tej strony Kuba Mauricz dostałem od was ostatnio pytanie dotyczące Cheat Meal-a, czyli co lepiej zjeść ?
Pizzę czy Hamburgera?

Jest to ciężkie pytanie i nie mogę na nie jednoznacznie odpowiedzieć, a to tak naprawdę z kilku powodów:

Po pierwsze Cheat Meal to jest tak naprawdę tylko i wyłącznie Wasz czas. Najważniejszym elementem jest to co sprawia Wam radochę, ale tak naprawdę będziecie musieli też wziąć pod uwagę to czego będziecie wymagali jako Cheat Meal, czyli czy większej porcji węglowodanów ,która przyczyni się do waszej superkompensacji  glikogenu, czy wolelibyście zjeść coś bardziej tłustego.

Natomiast warto jest zabezpieczyć się w odpowiedni sposób aby ten Cheat Meal dobrze wam wjechał, czyli przede wszystkim trzeba zadbać o odpowiednie nawodnienie. Pamiętajcie o tym, że im bardziej śluzówka waszego żołądka, wyrzut przełyku, czy też jelit jest uwodniona, tym lepiej będzie tak naprawdę wchodził ten Cheat Meal i nie bedzie powodował przykrych komplikacji zdrowotnych, w postaci chociażby bólu żołądka czy też jelit.

Kolejnym elementem, który warto by było do Cheat Meala to jest oczywiście jego czas i miejsce . I myślę, że nie dość dobrym pomysłem było by stworzenie takiej sytucaji, gdy wstajecie rano otwieracie oczy i od razu zjadacie Cheat Meala

Tak naprawdę może to wywołać dużą floktuacje na poziomie hormonalnym, chociażby zaburzenie greliny i insuliny, więc wejdźcie na ten poziom żeby spróbować zjeść jakąś chociażby owsiankę, czy jakąś sałatkę, czy jakieś jajka a więc jakiś pokarm nisko przetworzony. a dopiero potem około godzin południowych czy też wczesno popołudniowych aby zaserwować sobie właśnie takiego Cheat Meala jakiego chcecie.

Mogli byście na początku podstawić sobie na pusty żołądek dobrą saszetkę colostrum, która jest świetną pożywką probiotyczną i zmniejsza stany zapalne a obecna w niej laktoferyna, będzie również pozytywnie wpływała na to jak ten Cheat Meal będzie przetważany. 

Dopiero potem po półgodzinie, czy godzinie od przyjęcia laktoferyny moglibyście sobie stestować Cheat Meal właśnie w takim układzie jakim chcecie. 

I pamiętajcie oczywiście nie wszystko złoto co się świeci więc Cheat Meal może mieć także fajną i zdrową formę ale to czy będzie to w końcu pizza, hamburger, lody czy cokolwiek innego zależy tylko i wyłącznie od Was ale jedzcie zdrowo i pamiętajcie żeby nie cheatować więcej niż raz na tydzień czy raz na dwa tygodnie.


Pozdrawiam :)

 

To już wszystko co przygotowaliśmy dla Was w dzisiejszym odcinku Zapytaj Trenera. Jeżeli się podobało:

  • udostępnij film
  • postaw kciuka górę
  • zachęć innych do oglądania tego kanału i oczywiście pamiętajcie o tym aby wpaść do mnie po większą dawkę wiedzy jeżeli wam się podoba na

www.mauricz.com
Bardzo ciekawa oferta

Zapraszam

 

 

Oceń treść:
(0 głosów)
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie