Zadaj pytanie

Ćwiczenia na triceps odc.02

W kolejnym odcinku z cyklu „Zapytaj Trenera” Michał Karmowski przedstawia ćwiczenia na triceps między innymi wyciskanie francuskie sztangielki zza głowy, świetnie budujące ogólną masę tricepsa.

2246
0

Michał Karmowski pokazuje swoje ulubione ćwiczenia na triceps !!!

 

Dla tych, którzy lubią czytać:

Uginania oburącz ze sztangielką siedząc

Jest to ćwiczenie bardzo dobrze rozciągające najdłuższą głowę tricepsa budujące masę mięśniową a co najważniejsze w tym ćwiczeniu na co trzeba zwrócić szczególną uwagę to na ułożenie łokci i dłoni na sztangielce tylko to gwarantuje dobrą pracę tricepsów

Wyciskanie wąskim gryfem

Jest to podstawowe ćwiczenie na budowanie ogólnej masy tricepsów a także na budowanie jego siły.

Prostowanie ramion z liną wyciągu

Jest to ćwiczenie na budowanie kształtu naszych tricepsów a także jego masy. Poprzez ułożenie ramion w odpowiedniej pozycji możemy w znacznym stopniu angażować głowę przyśrodkową tricepsa.

 

Oceń treść:
(0 głosów)
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie