Zadaj pytanie

Czy dobrze rozpisałem grupy mięśni trenowane w poszczególne dni?

Witam, czy takie połączenie grup mięśniowych jest OK? Trenuje 4x w tygodniu. Jeżeli nie to prosiłbym o poprawną rozpiskę. Czytałem, że lepiej nie trenować pleców po klatce (klatka się odzywa przy podciąganiu na drążku), jak i również trenować pleców przed nogami (dobrze zrobiony martwy ciąg się odzywa przy przysiadach i na odwrót), oraz że nie powinno się łączyć nóg + barków.

PONIEDZIAŁEK
klatka + biceps

WTOREK
nogi

ŚRODA - wolne

CZWARTEK
barki + przedramię

PIĄTEK
plecy + triceps


Brzuch robię co drugi trening.


Dzięki !
234
4
dodał odpowiedź 22 listopada 2014 13:33
Witaj, Jak na split 4 dniowy bardzo fajnie rozplanowany, osobiście jednak wolałbym plecy zamienić z barkami (dni), jednak jeśli Tobie to pasuje to zostaw. Pamiętaj o diecie, gdyż jest ona bardzo ważna. Pozdrawiam
dodał odpowiedź 22 listopada 2014 14:13
Plecy proponuję robić z tricepsem, a klatkę z bicepsem. Jeżeli chcesz zmienić rozpiskę, to polecam robić klatkę z barkami, biceps z tricepsem, a nogi i plecy odzdzielnie same.
dodał odpowiedź 23 listopada 2014 13:22
Siemanko, ja bym na Twoim miejscu plecy połączył z bicepsem a klatkę z tricepsem. Ale Twój plan tej że dobrze wykonany co do łączenia ćwiczeń. Pozdrawiam ;)
dodał odpowiedź 24 listopada 2014 22:08
Hejka, nmie wykonywałbym przedramienia przed plecami, bo gdy zbyt je dobijesz to możliwe, że będzie Ci się źle wykonywać ćwiczenia typy MC czy wiosłowania (zamień piątek z czwartkiem). Reszta styka. Pozdro
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie