Zadaj pytanie

Dobra i tania przedtreningówka

Witam , piszę tu abyście pomogli mi w wyborze dobrej i nie drogiej przedtreningówki ( nie drogiej ze względu na to , że uczęszczam do 4 klasy technikum , a że zaraz matura to większość pieniędzy wydaje w dodatkowe korepetycje i diete , ale nie tym mowa.) Więc tak jak już napisałem wyżej , szukam dobrej przedtreningówki która starczy mi na około miesiąc ponieważ nie zażwałbym jej przy każdym treningu .
Odrazu mówie , że SAW odpada , nie dość , że droga ( przynajmniej dla mnie ) , to nie działa na mnie fenomenalnie tak jak na moich rówieśników .

Co myślicie o nowej przedtrenigówce z KFD ? Warta zakupu czy raczej nie ?
3343
5
dodał odpowiedź 30 listopada 2014 23:58
Najtańszą przedtreningówką jest...kawa :) Jeżeli nie chcesz wydawać kupy pieniędzy na przedtreningówkę, to kawa powinna Ci starczyć, ponadto przedtreningówki bierz tylko w stanach zmęczenia, gdyż stałe stosowanie przedtreningówek prowadzi do zmniejszenia wpływu tych suplementów na organizm, a przy zaprzestaniu ich brania będziesz odczuwał dyskomfort.
dodał komentarz 1 grudnia 2014 18:06
Z kawą już prubowałem , i szczerze mówiąc nie działą na mnie w ogóle , może dlatego , że bez mleka kawy nie wypije :)
dodał odpowiedź 1 grudnia 2014 00:53
Z przedtreningówkami jest śliska sprawa. Nie każda działa równie dobrze na każdego, dlatego trzeba próbować osobiście. Są też tacy co biorąc nawet podwójne dawki nic nie odczuwają. Dlatego radziłbym Ci po prostu zakupić gdzieś jakieś próbki albo poprosić kogoś o miareczkę na początku i przetestować poszczególne preparaty i dopiero potem podjąć decyzję.
dodał odpowiedź 1 grudnia 2014 09:33
Siemanko, Może spróbuj wypić kawę ? Na mnie kawa działa bardzo dobrze. Jeśli jednak wolisz coś lepszego to polecam Ci SAW. Ale pamiętaj żeby przedtreningówki brać tylko wtedy kiedy jesteś zmęczony i potrzebujesz porządnego kopa do treningu.
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie