Zadaj pytanie

Oskar .

Oskar .
ranking
253
pytania
2
komentarze
4
odpowiedzi
5

Treści:

dodał odpowiedź 2 grudnia 2014 23:15

Powinieneś robić trening kondycyjny , rób ćwiczenia małym ciężarem lecz z maksymalną ilością powtórzeń , poprawi to twoją szybkość , siłe a co jeszcze lepsze ... Sylwetke :) Nie rób ćwiczeń masowych. W towim przypadku polecam Ci robić przez najbliższy okres ćwiczenia ogólnorozwojowe czyli : idąc na siłownie rób sobie po 2 ćwiczenia na każdą partie mięśni ( jedyne co rób normalnie to nogi ) . Po tym okresie sam zdecyduj czy dalej robić trenigo ogólnorozwojowy czy chcesz czegoś więcej bo ot Ci nie starcza :)

dodał odpowiedź 1 grudnia 2014 19:14

a mógłbyś podać jakieś swoje dane ? To znaczy waga , wiek , wzrost , obwód w tali ?

dodał odpowiedź 28 listopada 2014 17:51

Cześć , spróbój może na bramie unoszenie dolnych chwytów (linek) na wysokość mniej więcej sutkow ( w górze przytrzymaj na ok 2-3 sec) , wtedy mieśnie dolnej częśći klatki piersiowej pracują dobrze :)

dodał odpowiedź 27 listopada 2014 14:55

Poleciłbym ci robienie treningu cardio bezpośrednio po każdym treningu o długośći 20-30 min :)

dodał odpowiedź 27 listopada 2014 14:52

Cześć , nie jestem żadnym specjalistą ale odnośnie treningu pleców to wydaje mi się , że głównymi ćwiczeniami takimi powiedzmy "Bardziej bezpiecznymi" sa ćwiczenia w których angażujemy ściaganie łopatek , i obowiązkowo unikałbym ćwiczeń takich jak martwy ciąg , a jezeli już to na pewno nie z duzym cieżarem , lecz mimo wszystko poleciłbym ci konsultacje z lekarzem , najlepiej dobrym ortopedą i dowiedzenia się trochę więcej informacji na ten temat , gdyż twoja wada może w ogóle wykluczać jakie kolwiek ćwiczenia . Również polecałbym ci kupic karnet na basen , podobno pływając mocno angażujemy mięśnie pleców jednocześnie nie odczuwając większego zmęczenia . Pozdrawiam :)

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie