Zadaj pytanie

Czy gainer mass xxl treca jest skuteczny?

Witam! Mam nieodpartą pokusę na gainera gdyż moja masa jakby opornie zaczeła wzrastać...Stosuję dietę lecz chciałbym spróbować odżywki węglowodanowo-białkowej ponieważ uważam, że potrzebuję uzupełnić braki w diecie które ostatnio mam. Chcialbym zapytać czy taki gainer jest skuteczny chodzi mi o treca mass xxl? Ale jeśli znacie jakieś inne skuteczne gainery, to chciałbym poznać jakie....
553
6
dodał odpowiedź 18 lutego 2015 19:16
ten gainer od Trec jest naprawdę skuteczny i dobry polecam ci go.
dodał odpowiedź 18 lutego 2015 19:50
lepiej jeść więcej
dodał odpowiedź 18 lutego 2015 20:27
Tak samo skuteczny jak inne produkty z wyżej półki tego typu. Zawiera węglowodany i białko podobnie jak kurczak z ryżem.
dodał odpowiedź 19 lutego 2015 15:49
Tak samo skuteczny jak inne, zadziała jeżeli będzie odpowiednio w komponowany w dietę
dodał odpowiedź 21 lutego 2015 08:53
Zadbaj o pporządną dietę i kup sobie dobrej jakości izolacji na po treningu. Nie baw się w gainery. Tam z reguły dają jakieś przeciętne białko i zapychają węglami bardzo słabej jakości. Gdzieś się o tym nawet Michał Karmowski wypowiadał w zapytaj trenera na YT.
dodał komentarz 21 lutego 2015 09:35
Sorry za błędy. T9... oczywiście zadbaj o izolat. :))
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie