Zadaj pytanie

Początek treningów SW

Witam, mam zamiar zacząć trenować MT, lecz nie wiem jak się do tego przygotować kondycyjnie i wytrzymałościowo, do tej pory trenowałem tylko na siłowni. Chodzi mi o to jak dobrać trening siłowy pod przygotowanie do SW, czy tradycyjny split, czy lepiej jakiś trening obwodowy. Bieganie, lepiej dłuższe dystanse z umiarkowanym tempem, czy lepiej trening interwałowy. Jak z rozciąganiem? :D
1369
5
dodał odpowiedź 17 grudnia 2013 16:42
Na kondycje polecam biegi interwałowe + skakanka. Co do rozciągania to rozciągaj się dynamicznie i statycznie. Tu masz artykuł o rozciąganiu przyda Ci się http://www.menshealth.pl/fitness/Reguly-rozciagania,3861,1 .Co do treningów na siłowni według mnie lepiej trenować obwodowo. Tutaj masz super trening obwodowy pod MMA może się przyda http://www.youtube.com/watch?v=V8k2Sfhek6E
dodał komentarz 17 grudnia 2013 17:25
Dzięki, lecz jeśli ktoś jeszcze ma jakieś sugestie to chętnie je przeczytam ;)
dodał odpowiedź 17 grudnia 2013 22:25
Jeśli chodzi o treningi siłowe, to jeżeli długo już ćwiczyłeś obwodowo to polecam typowy trening fajterski 5x5(poczytaj o nim w Internecie)
dodał odpowiedź 21 grudnia 2013 19:05
na kondycje wszystkie cwiczenia tlenowe
dodał odpowiedź 22 grudnia 2013 14:54
http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=3568
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie