Zadaj pytanie
12 stycznia 2014 19:57

Woda gazowana, lekkogazowana czy niegazowana ?

Jak w tytule, chciałbym sie zapytać jaką wodę najlepiej pić podczas biegania. Biegam po lesie i często zabieram ze sobą wodę gazowaną, jest to dobre rozwiązanie? Czy lepiej pić w czasie biegania wode niegazowaną ?

Z góry dziękuję za odpowiedź :)
2445
9
dodał odpowiedź 12 stycznia 2014 20:08
Trener na siłowni mi nie raz polecał niegazowaną. Mówi się, że gazowana lepiej gasi pragnienie, ale wydaje mi się, że po niej często się odbija, co uprzykrza przy uprawianiu wysiłku... Więc ja polecam niegazowaną, no i oczywiście letnią/lekko schłodzoną. Zimna odpada.. Nie jestem ekspertem, ale tak ci mogę po swojemu polecieć. :)
dodał odpowiedź 12 stycznia 2014 20:09
Na pewno lepszą wodą, którą masz uzupełniać płyny podczas aktywności fizycznej będzie woda niegazowana :) A poza treningami to już bez znaczenia, jak wolisz! ;) Pozdro!
dodał odpowiedź 15 stycznia 2014 19:51
Tylko woda niegazowana w Dni Treningowe !
dodał odpowiedź 18 stycznia 2014 21:28
W trakcie biegania tylko woda niegazowana ale po treningu w czasie do 30 minut mozna napic sie troche wody gazowanej ponieważ dwutlenek wegla zawarty w wodzie lepiej rozprowadzi tlen do naszych miesni.
dodał odpowiedź 7 lutego 2014 21:57
Ja bym polecał zdecydowanie wodę niegazowaną. po wodzie gazowanej odkładać będzie ci się gaz co możne prowadzić do niestrawnosci. jeśli nie lubisz wody gazowanej w dni treningowe będziesz musiał się przemóc
dodał odpowiedź 30 kwietnia 2015 08:31
Podczas biegania najlepsza będzie woda niegazowana i nie pij jej za dużo, bo złapie Cię kolka, malutkie łyczki tylko dla przepłukania ust.
dodał odpowiedź 30 stycznia 2016 12:42
niegazowana
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie