Zadaj pytanie

Piotrek Sobociński

Piotrek Sobociński
ranking
211
pytania
11
komentarze
5
odpowiedzi
12
odznaki Atleta brązowy

Treści:

dodał odpowiedź 21 stycznia 2014 19:30

a ja mam pytanie z ciekawosci, co te cyferki przy konkretnch posiłkach? :)

dodał odpowiedź 20 stycznia 2014 22:18

Ja becke pije w trakcie, duzo osob ode mnie z silowni tak robi. Sprawdzony sposob, czasem popijam tez po treningu.

dodał odpowiedź 20 stycznia 2014 22:15

kreatyne sie bierze fazami .. przez pierwszy okres tak zwany okres nasycenia, to 2 tygodnie po 10g kreatyny... 5 przed treningiem, 5 po.. Potem jest normalna faza przez 3 tygodnie po 5g. no i potem odstawiasz na jakies 2 miesiace, bynajmniej ja tak robilem i dobre efekty było widać. Co do popijania dobrze cukier plus woda moze byc, jeszcze lepsza zamiast cukru bedzie glukoza w proszku :) ewentualnie nawet czasem zwykly syrob z herbapola moze byc :P Powodzenia

dodał odpowiedź 20 stycznia 2014 22:05

Proponuję Ci rozłożyć np 2 godzinny trening na 2 stopnie. Pierw siłowe, oczywiście bez żadnych czarów marów, na początku się nie przeciążać, robić to rekreacyjnie... Poćwiczyć bicka, uda, plecki, klata... Tak jak lubszi, no przedewszystkim możesz się na nogach skupić, bo to też ułatwi aeroby. No i tak jak mówiłem do godziny treningu siłowego, a potem godzinka aerobow, najlepiej je pomieszaj... ze 40 min bieżnia, troche rowerka, do tego możesz powalić w worek, albo poskakać na skakance. Oczywiśćie dobierz sobie długość treningu.. no i tak jak mowie, siłe z aerobami dziel sobie po połowie czasu spędzonego na siłowni, np po godzinie lub półtorej. Powodzenia

dodał odpowiedź 20 stycznia 2014 21:59

Dziwnie sformułowane pytanie, ale co ci mogę podpowiedzieć. Jeżeli bawisz się w siłownię, to słodycze i fastfood oczywiście odstawiamy przy robieniu masy, jeżeli takową robisz, bo mówię, nie wiem czy dobrze rozumiem pytanie :P. Jedz zdrowo, inwestuj w białko, węglowodany i zdrowe tłuszcze. No i dorzuć ćwiczenia przy tym rzeczjasna. Pozdrawiam.

dodał odpowiedź 20 stycznia 2014 21:49

Szymuś najlepszy, jak zwykle dzięki chłopie!

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie