Zadaj pytanie

Kreatyna +AAKG lub BCAA , jak ma wyglądać dokładna suplementacja?

Witam
Chciałbym zacząć stosować monohydrat kreatyny. Michał Karmowski mówił aby sosować go tylko w dni treningowe. Jest to moja pierwsza suplementacja kreatyną więc czy zrobić fazę ładowania aby zwiększyć ilośc kreatyny a potem przejść na suplementację tylko w dni treningowe? Jeśli tak to jakby to mogło wszystko wyglądać? Myśle o dodaniu AAKG a potem zastąpić to BCAA. Nie wchodzi w grę stosowanie BCAA razem z AAKG, gdyż mam ograniczenia finansowe. Czy AAKG też stosować tylko w dni treningowe? Proszę o sensowaną odpowiedź. Pozdrawiam :)
3541
5
dodał odpowiedź 9 lutego 2014 20:22
AAKG nie zastąpisz BCAA, bo są to suplementy, które odgrywają inną rolę. AAKG tylko 30 min przed treningiem
dodał komentarz 9 lutego 2014 20:23
Dzięki za radę :)
dodał odpowiedź 10 lutego 2014 08:43
ja bcaa stosuje jako antykatabolik tylko podczas redukcji na masie nie używam go wogole.. co do mono nie rób żadnego ładowania.. strata kasy i prochu.. tylko w dt wystarczy aakg też tylko przed treningiem
dodał odpowiedź 10 lutego 2014 14:08
Kreatyne stosuj tylko w dni trenigowe okolotreningowo.Z tych suplementów BCAA i AAKG to na masie niczego bym nie brał a kase przeznaczyl na diete.Na redukcji mozesz wrzucic BCAA.
dodał odpowiedź 1 maja 2015 11:28
Aakg i bcaa to dwa różne suple :)
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie