Zadaj pytanie
10 października 2013 19:40

jak moge w domu potrenować?

Macie jakieś pomysły jak potrenować w domu?? ogólnie dziennie robie tak po 100-200 popek w różnych przedziałach czasu czasmai co 5min czasami co 10min zalezy czy mam czas
czasami robie brzuszki ale przeważnie mi to nie przychodzi łatwo bo jakoś po 30-40 mi sie odechciewa bo brzuch boli.
i teraz pytanie jak jeszcze cwiczyc w domu pod MMA jakieś rozciągania czy coś prosze o pomysly w seriach i ilosiach powtórzeń
654
4
Jest cała masa ćwiczeń,które możesz wykonać w domu: pompki w wielu płaszczyznach(m.in.tzw zapaśnicze),burpee,przysiady,wykroki,wyskoki,skippingi etc.Wykorzystaj meble,ścianę.Możesz sobie to zrobić systemem powtórzeniowym(np.z każdego ćwiczenia 15-20powt) lub na czas metodą interwałową.
dodał odpowiedź 12 października 2013 00:23
Mam wrażenie że ćwiczenia które wykonujesz nie są uporządkowane, tylko po prostu jak Cię najdzie ochota to robisz. Lepiej usystematyzuj to wszystko - rozpisz sobie plan treningowy. Np. 50 pompek 50 brzuszków 50 przysiadów 3 serie, co serie zmieniaj wariant wykonywania ćwiczeń (pompki różne rozstawy, brzuszki skońsne-proste, przysiady szerszy rozstaw nóg i na szerokość bioder). Do tego dorzuć skakankę i bieg w terenie. Treningi 3x + 1 teren.
dodał odpowiedź 12 października 2013 13:18
Także uważam że powinieneś zrobić coś w stylu treningu obwodowego i robic po 10-20 ruchów jeśli ma być pod mma topopracujesz nad wydolnością i wytrzymałością rozkładasz np. pompki 20powt, przysiady 20powt, brzuszki 20powt, pompki w podporze tyłem 20powt, pajacyki 20powt, podskoki 20powt i to moze byc jeden obieg, który robisz bez przerwy. Przerwe robisz dopiero po ukonczeniu takiego obiegu np. 1-2min i nastepny i tak robisz 3-4 obiegi . Oczywiście trening jest przykładowy i proszę się nie sugerować chciałem przybliżyć jak mogłoby to wyglądać!
dodał odpowiedź 16 listopada 2013 21:56
porozkładaj to sobie na serie, w internecie jest sporo takich zestawow cwiczen, ktore spokojnie mozesz wykonywac w domu np. ABS 2
dodał odpowiedź 17 listopada 2013 20:12
dla nadania klimatu może poczytać o treningu więziennym jest sporo ciekawych ćwiczenia które wyrabiają mięśnie i charakter , pozdro !
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie