Zadaj pytanie
5 sierpnia 2014 08:19

Jakie ćwiczenia NA PLECY można wykonywać wplatać w wody crossfitowe oprócz drążka i martwego ciągu ?

1911
5
dodał odpowiedź 5 sierpnia 2014 08:42
Witaj, Tutaj śmiało możesz użyć wiele ćwiczeń nawet jeśli masz dostęp do może jakieś maszyny, ale od siebie polecam : wiosłowanie sztangą, przyciąganie końca sztangi do klatki, przyciąganie sztangielki do klatki, przyciąganie sztangi do klatki na skosie dodatnim. Pozdrawiam :)
dodał odpowiedź 5 sierpnia 2014 09:36
Polecałbym podciągać się na różnych szerokościach. Ewentualnie możesz powiosłować sztangą oburącz jak i jednorącz bokiem.
dodał odpowiedź 5 sierpnia 2014 10:11
Myślę, że więcej niż drążek i martwy Ci nie potrzeba. Jednak jeśli się uprzesz to wiosło jednorącz końcem sztangi np. Pozdrawiam
dodał odpowiedź 5 sierpnia 2014 11:10
Witaj, jeżeli chcesz dodać jakieś ćwiczenia to polecam.Wiosłowanie sztanga podchwytem lub nadchwytem........... POZDRAWIAM
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie