Zadaj pytanie
5 sierpnia 2014 08:19

Jakie ćwiczenia NA PLECY można wykonywać wplatać w wody crossfitowe oprócz drążka i martwego ciągu ?

733
5
dodał odpowiedź 5 sierpnia 2014 08:42
Witaj, Tutaj śmiało możesz użyć wiele ćwiczeń nawet jeśli masz dostęp do może jakieś maszyny, ale od siebie polecam : wiosłowanie sztangą, przyciąganie końca sztangi do klatki, przyciąganie sztangielki do klatki, przyciąganie sztangi do klatki na skosie dodatnim. Pozdrawiam :)
dodał odpowiedź 5 sierpnia 2014 09:36
Polecałbym podciągać się na różnych szerokościach. Ewentualnie możesz powiosłować sztangą oburącz jak i jednorącz bokiem.
dodał odpowiedź 5 sierpnia 2014 10:11
Myślę, że więcej niż drążek i martwy Ci nie potrzeba. Jednak jeśli się uprzesz to wiosło jednorącz końcem sztangi np. Pozdrawiam
dodał odpowiedź 5 sierpnia 2014 11:10
Witaj, jeżeli chcesz dodać jakieś ćwiczenia to polecam.Wiosłowanie sztanga podchwytem lub nadchwytem........... POZDRAWIAM
dodał odpowiedź 5 sierpnia 2014 23:40
Hejka, wiosłowanie sztanga nachwytem, podchwytem, wiosłowaie hantlą jednorącz/oburącz. Pozdro
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie