Zadaj pytanie

Kontuzjusz Wielki

Kontuzjusz Wielki
ranking
236
pytania
7
komentarze
4
odpowiedzi
6

Treści:

dodał odpowiedź 8 września 2015 21:30

Może źle obliczyłeś swoje zapotrzebowanie kaloryczne? Pamiętaj, że sposobów na obliczanie jest wiele, ale organizmów jest jeszcze więcej. Spróbuj uciąć jeszcze ze 100 kcal i obserwuj co się stanie :) Pozdro :)

dodał odpowiedź 8 września 2015 21:27

Nie ma przykładu diety na masę :) Każdy organizm jest inny. Oblicz sobie swoje dzienne zapotrzebowanie kaloryczne, dodaj 300 kalorii, obserwuj swoje ciało. Jak masa nie będzie szła do góry, to dodaj znowu trochę kalorii i tak w nieskończoność. Pozdro, rośnij duży!

dodał odpowiedź 7 września 2015 21:45

Witam! Masz odpowiednią dietę z nadwyżką kalorii? Dieta to podstawa, nie łap się za suple typu gainer, jeśli reszta nie jest dopięta na 100%. :) Pozdro! Rośnij duży :)

dodał odpowiedź 5 września 2015 23:07

Nie, przecież kreatyna nie jest środkiem dopingującym :)

dodał odpowiedź 5 września 2015 23:05

Hej! Nie ma żadnej tajemnicy jeśli chodzi o przybieranie masy, musisz dostarczać organizmowi więcej kalorii niż ten potrzebuje. Twoja sytuacja może być trudna, ale nie ludzie mają jeszcze gorzej. Spróbuj obliczyć, nawet nie w 100% dokładnie, bo Ci się nie uda, makro tych szkolnych posiłków. Policz też dzienne zapotrzebowanie kaloryczne i makrosy. Dodaj do tego na dobry początek 300 kcal i obserwuj wagę, patrz też w lustro! Pozdro, KW.

dodał odpowiedź 12 sierpnia 2015 19:19

*dziwne uczucie w obu kolanach.

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie