Zadaj pytanie

Radosław S******

Radosław S******
ranking
12
pytania
5
komentarze
483
odpowiedzi
730
odznaki Ekspert złoty Komentator złoty

Treści:

dodał odpowiedź 2 grudnia 2014 15:02

W takim razie 150 g białka (jaja, mięso ryby), dałbym ze 120g tłuszczy (oliwa z oliwek, olej lniany, orzechy, nasiona) i reszta zapotrzebowania energetycznego to węglowodany (ryż, kasza, ziemniaki).

dodał odpowiedź 2 grudnia 2014 14:37

Gdyby przyjmował cały rok w takich dawkach to w końcu przestała by na niego działać.

dodał odpowiedź 2 grudnia 2014 14:22

Popróbuj wykonywać te ćwiczenia z obciążeniem. Częsty błąd osób trenujących to brak progresji obciążenia. Jeśli ćwiczenia stają sie dla Ciebie zbyt łatwe możesz również podczas wykonywania ćwiczeń przytrzymać 1-2s napięcie mięśni. Gwarantuję, że zobaczysz różnicę.

dodał odpowiedź 2 grudnia 2014 14:18

jest wiele badań potwierdzających wyższość interwałów nad aerobami. Wydaję się, że im dłużej biegniesz tym więcej kalorii spalasz. Prawda jest jednak taka, że interwały przyśpieszają metabolizm nawet na 48h i mimo, że podczas treningu HIIT większość energii pochodzi z glikogenu mięśniowego i proces spalania tłuszczu trwa po treningu to jest on skuteczniejszy niż długotrwałe i nudne aeroby.

dodał odpowiedź 2 grudnia 2014 14:12

To ze zmianą planu treningowego co 6-8 tygodni to mit powszechnie wędrujący po internecie. Ja od roku ćwiczę push pull, zmieniam wyłącznie co jakiś czas zakres powtórzeń, obciążenie, dynamikę ruchu itp. i progres jest cały czas.Dopóki coś działa to się tego nie zmienia.

dodał odpowiedź 5 grudnia 2013 20:09

Nie, FBW też zakłada trening ramion po 3 serie na trening, 9 serii tygodniowo, więc jest to optymalna liczba moim zdaniem.

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie