Zadaj pytanie

Radosław S******

Radosław S******
ranking
12
pytania
5
komentarze
483
odpowiedzi
730
odznaki Ekspert złoty Komentator złoty

Treści:

27 listopada 2013 16:12

Wiecie może, czy jest jakiś limit spożywania tłuszczy w jednym posiłku?

23 listopada 2013 20:36

Cześć, znacie może jakieś źródła tłuszczy nasyconych, które mają jak najmniej tłuszczy jednonienasyconych? Smalec odpada bo proporcje są fifty-fifty.

18 listopada 2013 13:42

Chcę zwiększyć kalorie w diecie, najprostszym sposobem jest zwiększyć ilość spożywanych tłuszczy. Wyszło mi że dziennie muszę pić około 40g oliwy z oliwek i 40 g oleju słonecznikowego. Mam pytanie, w jaki sposób spożywacie tłuszcze? Zazwyczaj brałem trochę oliwy, zalewałem wodą i szybko piłem by nie czuć smaku. Jestem ciekaw jak u Was to wygląda.

Chciałbym poznać wasze zdanie czym jest RAMPA? Bo słyszałem tyle różnych zdań, że w końcu nie wiem co o tym myśleć. Dajmy na przykład RAMPA 5. Wykonujemy 5 serii po 5 powtórzeń, czy 5 serii z 5,5,5,3,1 powtórzeń?

Znacie może jakieś dobre ćwiczenia na tył barku, oprócz unoszenia hantli bokiem w opadzie?

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie