Zadaj pytanie

Paweł Markiewicz

Paweł Markiewicz
ranking
231
pytania
7
komentarze
1
odpowiedzi
10

Treści:

dodał odpowiedź 28 listopada 2013 20:35

Tak jest ja zawsze kopiuje po pierwszym razie .

dodał odpowiedź 22 listopada 2013 21:27

Może byc mało kacl , jak za mało to mało energi no i ogulne osłabienie, kolega dobże napisał treba dodac kacel ale to zobaczysz po ok. 3 tyg. ponieważ na poczatku redukcji przesz pierwsze 2 tyg nie wiele sie będzie działo po tymokresie ruszy machina i w kazdy nastepny tydzień to juszcz palisz tłuszcz. po zżuceniu tech 2 kg. wagi zobaczysz co dalej, czyli po około 3 do 4 tygodni.

dodał odpowiedź 22 listopada 2013 16:06

Gdzies czytałem o kazainie jakies badania czy coś takiegi i pisało że ludzki organizm nie ma jakiegoś składnika w przewodzie pokarmowy w przeciwieństwie do cielaków i że ona nie wchłania się wolno tylko zalega długo w zołądku i tak się przyjeł o ze się długo wchłania???

dodał odpowiedź 21 listopada 2013 22:50

Jeżeli zamiast serwatki zastosuję po treningu hydroizolat , a serwatke z dodam do sniadania bo tam mam w białku braki to będzie lepiej?

dodał odpowiedź 21 listopada 2013 22:28

Tak miriclana, jest ok?

dodał odpowiedź 21 listopada 2013 22:27

Uzywam serwatki i kazeiny optimu naturtion, jest ok?

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie