Zadaj pytanie

Mateusz Knyt

Mateusz Knyt
ranking
242
pytania
4
komentarze
13
odpowiedzi
3

Treści:

dodał odpowiedź 12 lutego 2014 19:16

Jeżeli zmieścisz ten domowy obiadzik w swoim makro i ujemnym bilansie kalorycznym to tak

dodał odpowiedź 5 grudnia 2013 21:41

Witam, dołóż białko jeżeli masz jego braki w diecie jeżeli nie to zupełnie Ci niepotrzebne. Moim zdaniem powinieneś jedno ćwiczenie z klatki wyrzucić myślę że wystarczą 2 wyciskania i 1 rozciągające, izolowane. W dzień ćwiczenia barków albo pleców dożuć jedno ćwiczenie na tył barków i na czworoboczny. Nogi musisz koniecznie ćwiczyć. Ale jeżeli jesteś ekto to raczej odpada trening 5 razy w tygodniu. Powinieneś ćwiczyć 3, 4 razy w tyg. Spróbuj coś zmienić i wstaw do oceny. Reszta jest raczej dobra.

dodał odpowiedź 5 grudnia 2013 21:34

Witam, niestety nie da się jednocześnie dopakować bicepsa i klatki i wyrobić sobie kratki na brzuchu. Na początku poleciłbym ci robienie masy. Oczywiście z dobrze ułożoną i zbilansowaną dietą. Co masz na myśli wszystko ma być na czysto??? Przecież odżywki to nie SAA.

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie